Deeltijdbehandeling is een intensievere vorm van behandeling dan ambulante behandeling. Dit krijg je mmestal in een groep. Zo’n groep bestaat uit ongeveer 8 mensen. Je komt een aantal dagen of dagdelen per week bij elkaar komen. Een hulpverlener zorgt voor de begeleiding. Het voordeel van een groep is dat je van elkaar kunt leren. En met elkaar kunt oefenen.
Naast de behandeling van psychische klachten kun je ook bepaalde vaardigheden leren. Heb je na een opname een vervolgbehandeling nodig? Dan is de deeltijdbehandeling misschien ook iets voor jou.
- Wil je meer weten over acute deeltijdbehandeling? Lees dan onze folder rechts op deze pagina.
- Heb je problemen die te maen hebben met overeten? Bijvoorbeeld ‘binge eating disorder’ of ‘boulimia eating disorder’? Dan kun je ook bij ons terecht voor deeltijdbehandeling. Een halve dag per week. Ook daarover kun je in de folder meer lezen